Za kraj sezone naše papaline proteklog su vikenda gostovale na turniru “Ljetni Horugović 2021”, kojemu je domaćin bio Nogometni klub Rugvica Sava 1976. Nastupile su dvije momčadi igrača rođenih 2012. i 2013. godine, a kući smo se vratili i s jednim peharom, odnosno brončanim medaljama oko vrata.

Naša starija skupina uspješno je prešla sve prepreke do polufinala, gdje je poražena od NK Naftaš Ivanić i to preokretom, nakon početnog vodstva. U dvoboju za treće mjesto bili smo bolji od NK Radnik Križevci te tako osvojili prvi pehar za naš klub, kao nagradu za dosadašnji trud i rad.

Uz to, naš Roko Odžaković bio je najbolji strijelac turnira s 18 golova.

Roko Odžaković – Najbolji strijelac turnira

Sastav: Karlo Perinović, Jakov Dubravica, Roko Odžaković (18 golova), Karlo Pavlović (4), Adriel Bajlo (3), Niko Nimčević, Lovre Krpeljević (1), Marin Maračić (1), Mate Buljat (2), Toni Jurjević. Trener: Antonio Perica. Predstavnik kluba: Dominik Brkljača.

Mlađa skupina papalina, kojoj je to bio prvi nastup na turnirima uopće, također je odigrala nekoliko odličnih utakmica. Uspješno je prošla skupinu, da bi u četvrtfinalu, u vrlo uzbudljivoj utakmici, nakon velike borbe izgubila od križevačkog Radnika minimalnom razlikom te tako ipak ostala bez borbe za medalje.

Sastav: Šimun Šatalić (3 gola), Tomislav Kovačević, Lovre Kotrulja, Karlo Bilaver, Roko Bračić (2), Maxim Brkljačić (3), Duje Stojić, Jakov Knežević, Luka Paleka, Vice Jurlina (1). Trener: Patrik Puljić.

Bilo je to veliko iskustvo za naše dječake, koji zaslužuju sve pohvale, kako za samu igru i zalaganje, tako i za ponašanje tijekom cijelog putovanja i turnira.

Zahvaljujemo se i organizatorima na pozivu i gostoprimstvu. Stekli smo nova prijateljstva, dogovorili nove susrete i zaključili jednu lijepu sezonu na veseo i uspješan način. Bravo, dečki!

21 lipnja, 2021
Tags: ,