DatumDogađajLigaLokacijaKolo
2023-09-16 18:00:0016/09/2023 NK Zadarnova 2 — NK ZrmanjaMŽNL Tići B i C
Zadar
1
2023-09-17 09:00:0017/09/2023 NŠK Zlatna luka — NŠK ZemunikMŽNL Tići B i C
Sukošan
1
2023-09-20 18:15:0020/09/2023 NK Škabrnja ’91 — NK BibinjeMŽNL Tići B i C
Škabrnja
1
2023-09-17 08:30:0017/09/2023 NK Abeceda sporta 2 — NK Arbanasi 2MŽNL Tići B i C
Turanj
1
2023-09-17 09:00:0017/09/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK Zadarnova 3MŽNL Tići B i C
Crno
1
2023-09-17 08:40:0017/09/2023 NK Zara — NK Novalja 2MŽNL Tići A
Zadar
1
2023-09-17 09:30:0017/09/2023 NK Abeceda sporta — HNK ZadarMŽNL Tići A
Turanj
1
2023-09-17 10:00:0017/09/2023 NK Sabunjar — NŠK PagMŽNL Tići A
Privlaka
1
2023-09-16 18:00:0016/09/2023 NK Arbanasi — HNK Zadar 2MŽNL Tići A
Zadar
1
2023-09-17 10:30:0017/09/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK ZadarnovaMŽNL Tići A
Sutomišćica
1
2023-09-16 11:00:0016/09/2023 NK Zara — HNK ZadarMŽNL Papaline A
Zadar
1
2023-09-16 10:00:0016/09/2023 NK Abeceda sporta — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Papaline A
Turanj
1
2023-09-16 09:00:0016/09/2023 NK Sabunjar — NK Abeceda sporta 2MŽNL Papaline A
Privlaka
1
2023-09-16 09:00:0016/09/2023 NK Arbanasi — NŠK Sveti MihovilMŽNL Papaline A
Zadar
1
2023-09-16 11:00:0016/09/2023 NK Zadarnova — NŠK PagMŽNL Papaline A
Zadar
1
2023-09-16 12:00:0016/09/2023 NK Zrmanja — NK NovaljaMŽNL Papaline B
Obrovac
1
2023-09-17 10:00:0017/09/2023 NK Hrvatski vitez — NK Gospić 91MŽNL Papaline B
Posedarje
1
2023-09-16 12:00:0016/09/2023 NK Arbanasi 2 — NK NOŠKMŽNL Papaline B
Zadar
1
2023-09-20 16:30:0020/09/2023 NŠK Zemunik — NK Velebit (G)MŽNL Papaline B
Zemunik
1
2023-09-20 18:00:0020/09/2023 NK Dragovoljac — NK Zadarnova 2MŽNL Papaline B
Poličnik
1
2023-09-21 18:15:0021/09/2023 NK Zrmanja — NK Zadarnova 3MŽNL Tići B i C
Obrovac
2
2023-09-24 12:00:0024/09/2023 NK Arbanasi 2 — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Tići B i C
Zadar
2
2023-09-28 19:00:0028/09/2023 NK Bibinje — NK Abeceda sporta 2MŽNL Tići B i C
Bibinje
2
2023-09-26 17:00:0026/09/2023 NŠK Zemunik — NK Škabrnja '91MŽNL Tići B i C
Zemunik
2
2023-09-24 10:30:0024/09/2023 NK Zadarnova 2 — NŠK Zlatna lukaMŽNL Tići B i C
Zadar
2
2023-09-20 19:00:0020/09/2023 NK Novalja 2 — NK ZadarnovaMŽNL Tići A
Novalja
2
2023-09-27 18:00:0027/09/2023 HNK Zadar 2 — NŠK Sveti MihovilMŽNL Tići A
Zadar
2
2023-09-20 17:30:0020/09/2023 NŠK Pag — NK ArbanasiMŽNL Tići A
Pag
2
2023-09-20 18:15:0020/09/2023 HNK Zadar — NK SabunjarMŽNL Tići A
Zadar
2
2023-09-13 18:30:0013/09/2023 NK Zara — NK Abeceda sportaMŽNL Tići A
Zadar
2
2023-09-21 18:00:0021/09/2023 HNK Zadar — NŠK PagMŽNL Papaline A
Zadar
2
2023-09-27 18:50:0027/09/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK ZadarnovaMŽNL Papaline A
Sutomišćica
2
2023-09-23 09:00:0023/09/2023 NK Abeceda sporta 2 — NK ArbanasiMŽNL Papaline A
Turanj
2
2023-10-05 18:00:0005/10/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK SabunjarMŽNL Papaline A
Crno
2
2023-09-27 18:30:0027/09/2023 NK Zara — NK Abeceda sportaMŽNL Papaline A
Zadar
2
2023-09-23 10:00:0023/09/2023 NK Novalja — NK Zadarnova 2MŽNL Papaline B
Novalja
2
2023-09-28 18:30:0028/09/2023 NK Dragovoljac — NK Velebit (G)MŽNL Papaline B
Poličnik
2
2023-09-27 16:00:0027/09/2023 NK NOŠK — NŠK ZemunikMŽNL Papaline B
Zemunik
2
2023-09-22 18:00:0022/09/2023 NK Gospić 91 — NK Arbanasi 2MŽNL Papaline B
Gospić
2
2023-09-22 18:00:0022/09/2023 NK Zrmanja — NK Hrvatski vitezMŽNL Papaline B
Obrovac
2
2023-09-27 18:00:0027/09/2023 NŠK Zlatna luka — NK ZrmanjaMŽNL Tići B i C
Sukošan
3
2023-10-01 11:45:0001/10/2023 NK Škabrnja ’91 — NK Zadarnova 2MŽNL Tići B i C
Škabrnja
3
2023-10-01 10:00:0001/10/2023 NK Abeceda sporta 2 — NŠK ZemunikMŽNL Tići B i C
Turanj
3
2023-10-11 17:00:0011/10/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK BibinjeMŽNL Tići B i C
Crno
3
2023-10-01 10:15:0001/10/2023 NK Zadarnova 3 — NK Arbanasi 2MŽNL Tići B i C
Zadar
3
2023-10-11 17:30:0011/10/2023 NK Abeceda sporta — NK Novalja 2MŽNL Tići A
Poličnik
3
2023-09-30 11:30:0030/09/2023 NK Sabunjar — NK ZaraMŽNL Tići A
Privlaka
3
2023-09-28 20:00:0028/09/2023 NK Arbanasi — HNK ZadarMŽNL Tići A
Zadar
3
2023-10-04 16:30:0004/10/2023 NŠK Sveti Mihovil — NŠK PagMŽNL Tići A
Sutomišćica
3
2023-10-01 09:00:0001/10/2023 NK Zadarnova — HNK Zadar 2MŽNL Tići A
Zadar
3
2023-09-30 09:00:0030/09/2023 NK Abeceda sporta — HNK ZadarMŽNL Papaline A
Turanj
3
2023-09-30 09:00:0030/09/2023 NK Sabunjar — NK ZaraMŽNL Papaline A
Privlaka
3
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NK Arbanasi — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Papaline A
Zadar
3
2023-09-30 08:00:0030/09/2023 NK Zadarnova — NK Abeceda sporta 2MŽNL Papaline A
Zadar
3
2023-09-30 10:00:0030/09/2023 NŠK Pag — NŠK Sveti MihovilMŽNL Papaline A
Pag
3
2023-09-30 09:00:0030/09/2023 NK Hrvatski vitez — NK NovaljaMŽNL Papaline B
Posedarje
3
2023-09-30 10:00:0030/09/2023 NK Arbanasi 2 — NK ZrmanjaMŽNL Papaline B
Zadar
3
2023-09-28 17:30:0028/09/2023 NŠK Zemunik — NK Gospić 91MŽNL Papaline B
Zemunik
3
2023-09-30 09:00:0030/09/2023 NK Dragovoljac — NK NOŠKMŽNL Papaline B
Poličnik
3
2023-09-30 09:00:0030/09/2023 NK Zadarnova 2 — NK Velebit (G)MŽNL Papaline B
Zadar
3
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NK Zrmanja — NK Arbanasi 2MŽNL Tići B i C
Obrovac
4
2023-10-05 09:30:0005/10/2023 NK Bibinje — NK Zadarnova 3MŽNL Tići B i C
Bibinje
4
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NŠK Zemunik — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Tići B i C
Zemunik
4
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NK Zadarnova 2 — NK Abeceda sporta 2MŽNL Tići B i C
Zadar
4
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NŠK Zlatna luka — NK Škabrnja '91MŽNL Tići B i C
Sukošan
4
2023-09-23 18:00:0023/09/2023 NK Novalja 2 — HNK Zadar 2MŽNL Tići A
Novalja
4
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NŠK Pag — NK ZadarnovaMŽNL Tići A
Pag
4
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 HNK Zadar — NŠK Sveti MihovilMŽNL Tići A
Zadar
4
2023-09-10 16:45:0010/09/2023 NK Zara — NK ArbanasiMŽNL Tići A
Zadar
4
2023-10-08 09:00:0008/10/2023 NK Abeceda sporta — NK SabunjarMŽNL Tići A
Poličnik
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 HNK Zadar — NŠK Sveti MihovilMŽNL Papaline A
Zadar
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK Abeceda sporta 2 — NŠK PagMŽNL Papaline A
Poličnik
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK ZadarnovaMŽNL Papaline A
Crno
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK Zara — NK ArbanasiMŽNL Papaline A
Zadar
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK Abeceda sporta — NK SabunjarMŽNL Papaline A
Poličnik
4
2023-09-26 19:00:0026/09/2023 NK Novalja — NK Velebit (G)MŽNL Papaline B
Novalja
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK NOŠK — NK Zadarnova 2MŽNL Papaline B
Novigrad
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK Gospić 91 — NK DragovoljacMŽNL Papaline B
Gospić
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK Zrmanja — NŠK ZemunikMŽNL Papaline B
Obrovac
4
2023-10-07 09:00:0007/10/2023 NK Hrvatski vitez — NK Arbanasi 2MŽNL Papaline B
Posedarje
4
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Škabrnja ’91 — NK ZrmanjaMŽNL Tići B i C
Škabrnja
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Abeceda sporta 2 — NŠK Zlatna lukaMŽNL Tići B i C
Poličnik
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK Zadarnova 2MŽNL Tići B i C
Crno
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Zadarnova 3 — NŠK ZemunikMŽNL Tići B i C
Zadar
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Arbanasi 2 — NK BibinjeMŽNL Tići B i C
Zadar
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Sabunjar — NK Novalja 2MŽNL Tići A
Privlaka
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Arbanasi — NK Abeceda sportaMŽNL Tići A
Zadar
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK ZaraMŽNL Tići A
Sutomišćica
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 NK Zadarnova — HNK ZadarMŽNL Tići A
Zadar
5
2023-10-15 09:00:0015/10/2023 HNK Zadar 2 — NŠK PagMŽNL Tići A
Zadar
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Sabunjar — HNK ZadarMŽNL Papaline A
Privlaka
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Arbanasi — NK Abeceda sportaMŽNL Papaline A
Zadar
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Zadarnova — NK ZaraMŽNL Papaline A
Zadar
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NŠK Pag — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Papaline A
Pag
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK Abeceda sporta 2MŽNL Papaline A
Sutomišćica
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Arbanasi 2 — NK NovaljaMŽNL Papaline B
Zadar
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NŠK Zemunik — NK Hrvatski vitezMŽNL Papaline B
Zemunik
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Dragovoljac — NK ZrmanjaMŽNL Papaline B
Poličnik
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Zadarnova 2 — NK Gospić 91MŽNL Papaline B
Zadar
5
2023-10-14 09:00:0014/10/2023 NK Velebit (G) — NK NOŠKMŽNL Papaline B
Gračac
5
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Zrmanja — NK BibinjeMŽNL Tići B i C
Obrovac
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NŠK Zemunik — NK Arbanasi 2MŽNL Tići B i C
Zemunik
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Zadarnova 2 — NK Zadarnova 3MŽNL Tići B i C
Zadar
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NŠK Zlatna luka — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Tići B i C
Sukošan
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Škabrnja ’91 — NK Abeceda sporta 2MŽNL Tići B i C
Škabrnja
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Novalja 2 — NŠK PagMŽNL Tići A
Novalja
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 HNK Zadar — HNK Zadar 2MŽNL Tići A
Zadar
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Zara — NK ZadarnovaMŽNL Tići A
Zadar
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Abeceda sporta — NŠK Sveti MihovilMŽNL Tići A
Poličnik
6
2023-10-22 09:00:0022/10/2023 NK Sabunjar — NK ArbanasiMŽNL Tići A
Privlaka
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 HNK Zadar — NK Abeceda sporta 2MŽNL Papaline A
Zadar
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 HNK Dalmatinac (C) — NŠK Sveti MihovilMŽNL Papaline A
Crno
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Zara — NŠK PagMŽNL Papaline A
Zadar
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Abeceda sporta — NK ZadarnovaMŽNL Papaline A
Poličnik
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Sabunjar — NK ArbanasiMŽNL Papaline A
Privlaka
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Novalja — NK NOŠKMŽNL Papaline B
Novalja
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Gospić 91 — NK Velebit (G)MŽNL Papaline B
Gospić
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Zrmanja — NK Zadarnova 2MŽNL Papaline B
Obrovac
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Hrvatski vitez — NK DragovoljacMŽNL Papaline B
Posedarje
6
2023-10-21 09:00:0021/10/2023 NK Arbanasi 2 — NŠK ZemunikMŽNL Papaline B
Zadar
6
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NK Abeceda sporta 2 — NK ZrmanjaMŽNL Tići B i C
Poličnik
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK Škabrnja '91MŽNL Tići B i C
Crno
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NK Zadarnova 3 — NŠK Zlatna lukaMŽNL Tići B i C
Zadar
7
2023-09-10 09:00:0010/09/2023 NK Arbanasi 2 — NK Zadarnova 2MŽNL Tići B i C
Zadar
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NK Bibinje — NŠK ZemunikMŽNL Tići B i C
Bibinje
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NK Arbanasi — NK Novalja 2MŽNL Tići A
Zadar
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK SabunjarMŽNL Tići A
Sutomišćica
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NK Zadarnova — NK Abeceda sportaMŽNL Tići A
Zadar
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 HNK Zadar 2 — NK ZaraMŽNL Tići A
Zadar
7
2023-10-29 09:00:0029/10/2023 NŠK Pag — HNK ZadarMŽNL Tići A
Pag
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK Arbanasi — HNK ZadarMŽNL Papaline A
Zadar
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK Zadarnova — NK SabunjarMŽNL Papaline A
Zadar
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NŠK Pag — NK Abeceda sportaMŽNL Papaline A
Pag
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK ZaraMŽNL Papaline A
Sutomišćica
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK Abeceda sporta 2 — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Papaline A
Poličnik
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NŠK Zemunik — NK NovaljaMŽNL Papaline B
Zemunik
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK Dragovoljac — NK Arbanasi 2MŽNL Papaline B
Poličnik
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK Zadarnova 2 — NK Hrvatski vitezMŽNL Papaline B
Zadar
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK Velebit (G) — NK ZrmanjaMŽNL Papaline B
Gračac
7
2023-10-28 09:00:0028/10/2023 NK NOŠK — NK Gospić 91MŽNL Papaline B
Novigrad
7
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Arbanasi 2 — NK Zadarnova 2MŽNL Papaline B
Zadar
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NŠK Zemunik — NK DragovoljacMŽNL Papaline B
Zemunik
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Zrmanja — NŠK ZemunikMŽNL Tići B i C
Obrovac
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Zadarnova 2 — NK BibinjeMŽNL Tići B i C
Zadar
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NŠK Zlatna luka — NK Arbanasi 2MŽNL Tići B i C
Sukošan
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Škabrnja ’91 — NK Zadarnova 3MŽNL Tići B i C
Škabrnja
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Abeceda sporta 2 — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Tići B i C
Poličnik
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Novalja 2 — HNK ZadarMŽNL Tići A
Novalja
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Zara — NŠK PagMŽNL Tići A
Zadar
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Abeceda sporta — HNK Zadar 2MŽNL Tići A
Poličnik
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Sabunjar — NK ZadarnovaMŽNL Tići A
Privlaka
8
2023-11-05 09:00:0005/11/2023 NK Arbanasi — NŠK Sveti MihovilMŽNL Tići A
Zadar
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 HNK Zadar — HNK Dalmatinac (C)MŽNL Papaline A
Zadar
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Zara — NK Abeceda sporta 2MŽNL Papaline A
Zadar
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Abeceda sporta — NŠK Sveti MihovilMŽNL Papaline A
Poličnik
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Sabunjar — NŠK PagMŽNL Papaline A
Privlaka
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Arbanasi — NK ZadarnovaMŽNL Papaline A
Zadar
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Novalja — NK Gospić 91MŽNL Papaline B
Novalja
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Zrmanja — NK NOŠKMŽNL Papaline B
Obrovac
8
2023-11-04 09:00:0004/11/2023 NK Hrvatski vitez — NK Velebit (G)MŽNL Papaline B
Posedarje
8
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK Dragovoljac — NK NovaljaMŽNL Papaline B
Poličnik
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK Zadarnova 2 — NŠK ZemunikMŽNL Papaline B
Zadar
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK Velebit (G) — NK Arbanasi 2MŽNL Papaline B
Gračac
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK NOŠK — NK Hrvatski vitezMŽNL Papaline B
Novigrad
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK Gospić 91 — NK ZrmanjaMŽNL Papaline B
Gospić
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK ZrmanjaMŽNL Tići B i C
Crno
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NK Zadarnova 3 — NK Abeceda sporta 2MŽNL Tići B i C
Zadar
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NK Arbanasi 2 — NK Škabrnja '91MŽNL Tići B i C
Zadar
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NK Bibinje — NŠK Zlatna lukaMŽNL Tići B i C
Bibinje
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NŠK Zemunik — NK Zadarnova 2MŽNL Tići B i C
Zemunik
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK Novalja 2MŽNL Tići A
Sutomišćica
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NK Zadarnova — NK ArbanasiMŽNL Tići A
Zadar
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 HNK Zadar 2 — NK SabunjarMŽNL Tići A
Zadar
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 NŠK Pag — NK Abeceda sportaMŽNL Tići A
Pag
9
2023-11-12 09:00:0012/11/2023 HNK Zadar — NK ZaraMŽNL Tići A
Zadar
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK Zadarnova — HNK ZadarMŽNL Papaline A
Zadar
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NŠK Pag — NK ArbanasiMŽNL Papaline A
Pag
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NŠK Sveti Mihovil — NK SabunjarMŽNL Papaline A
Sutomišćica
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 NK Abeceda sporta 2 — NK Abeceda sportaMŽNL Papaline A
Poličnik
9
2023-11-11 09:00:0011/11/2023 HNK Dalmatinac (C) — NK ZaraMŽNL Papaline A
Crno
9
October 6, 2023